82V580P

Akumulator 82V | 8Ah | Bluetooth®

 

Cramer 82V580P to akumulator o pojemności 8 Ah, który charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz zaawansowanymi ogniwami litowo-jonowymi zapewniającymi optymalną wydajność. Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami Cramer 82V, co gwarantuje całkowitą elastyczność wykonywania zadań. Cramer 82V580P posiada łączność z aplikacją Cramer Connect za pośrednictwem Bluetooth®.

82V580P
82V360

82V360

Akumulator 82V | 5Ah | Bluetooth®

 

Cramer 82V360 to akumulator o pojemności 5 Ah, który charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz zaawansowanymi ogniwami litowo-jonowymi zapewniającymi optymalną wydajność. Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami Cramer 82V, co gwarantuje całkowitą elastyczność wykonywania zadań. Cramer 82V360 posiada łączność z aplikacją Cramer Connect za pośrednictwem Bluetooth®.

Cramer 82V580P – profesjonalny akumulator 8Ah z Bluetooth®

Cramer 82V580P to profesjonalny, solidny akumulator litowo-jonowy 82V o pojemności 8 Ah. Wyposażony w najnowszą technologię litowo-jonową w celi zapewnienia optymalnej wydajności. Charakteryzują się szybkim ładowaniem i długim czasem pracy. Do najważniejszych zalet należy zaliczyć także brak efektu samorozładowania.

Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami Cramer 82V, co zapewnia całkowitą elastyczność wykonywania zadań. Cramer 82V580P zapewnia łączność Bluetooth® z aplikacją Cramer Connect, która pokazuje stan naładowania, a także inne przydatne informacje związane z danym produktem, takie jak: temperatura akumulatora, lokalizacja w obrębie działania zasięgu Bluetooth® i inne. Za pośrednictwem aplikacji możliwa jest także personalizacja produktu - nadanie unikatowej nazwy - celem łatwego rozpoznania w sytuacji w której posiadamy większą ilość urządzeń.

Seria Cramer 82V charakteryzuje się wymiennością akumulatora pomiędzy dowolnymi narzędziami całej serii, od kosiarek, nożyc do żywopłotu, aż po dmuchawy i kosiarki.

 

Najważniejsze dane techniczne

Seria Cramer 82V

Pojemność znamionowa 8 Ah

Pojemność 580Wh

Moc maksymalna 4,0 kW

Bluetooth® Tak

Waga 3,85 kg

AKUMULATOR 82V580P 8Ah

2259,00 zł

CENA DETALICZNA (UWZGLĘDNIA 23% VAT)

ZAREZERWUJ ON-LINE: System ładowania 82V

PRODUKTY MARKI CRAMER MOŻNA ZAKUPIĆ TYLKO W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH DEALERSKICH!

Twoja rezerwacja zostanie przekazana do najbliższego autoryzowanego punktu sprzedaży Cramer, który będzie w stanie zrealizować zamówienie.

Aby dokonać rezerwacji konieczne jest wyrażenie zgody na na przekazanie informacji i Twoich danych kontaktowych do Punktu Dealerskiego marki Cramer.


Dane kontaktowe potrzebne do wykonania rezerwacji to: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, kod pocztowy.

Musisz zaznaczyć produkt lub usługę.


Musisz zaznaczyć produkt lub usługę.

0.00 zł Wprowadź brakującą wartość!

Wpisz brakujące dane: imię oraz nazwisko

Wpisz brakujące dane: adres e-mail

Wpisz brakujące dane: numer telefonu

Wpisz kod pocztowy! Dzięki temu będziemy mogli niezwłocznie przyporządkować Twoje zamówienie do najbliższego punktu dealerskiego posiadającego zarezerwowane produkty.

Wpisz kod pocztowy!

 social ikona 1  social ikona 2  social ikona 3  social ikona 4
Informacje prawne
Zapisz swój numer!
Nowości, promocje i wszystko to, co chcemy przekazać Wam za pośrednictwem wiadomości SMS.


Roboty koszące

APLIKACJA MOBILNA
Cramer Connect

PEŁNY CENNIK CRAMER
Cramer cennik pobierz

Zasilanie 82V
Pilarki 82V
Wykaszarki 82V
Dmuchawy 82V
Nożyce 82V
Wielofunkcyjne 82V
Kosiarki 82V
Zero Turn
Zasilanie 48V
Pilarki 48V
Wykaszarki 48V
Dmuchawy 48V
Nożyce 48V
Kosiarki 48V
Pozostałe: