Robot koszący Cramer RM1000

RM1000 (Kod produktu: 2503186)

Kod: 6952909078472
Cena: 5199.00 zł
zawiera 23 % VAT
Dostępny

 

USŁUGA DODATKOWA - Montaż
Usługa montażu jest wyceniana odrębnie przez Punkt Dealerski!
Montaż::

 

Ilość:

 

Robot koszący do powierzchni max: 1000 m2

RM1000 to w pełni zautomatyzowana kosiarka przeznaczona do średnich ogrodów o powierzchni do 1000m². Dzięki pełnej łączności GSM (2G/4G) za pośrednictwem aplikacji Cramer Connect możesz łatwo zarządzać harmonogramami koszenia i monitorować stan robota. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie model RM1000 jest wyposażony w zintegrowany czujnik podnoszenia, który automatycznie zatrzymuje noże oraz czujnik kolizji, który rozpoznaje przeszkody.

Zestaw instalacyjny sprzedawany jest oddzielnie!

 

Cramer RM1000 - robot koszący

Komunikacja GPS poprzez GSM (2G/4G) w cenie robota na 12 lat!

 

Cramer RM1000 to w pełni zautomatyzowany robot koszący przeznaczony do średnich ogrodów o maksymalnej powierzchni do 1000m². Za pośrednictwem standardu GSM 2G/4G bezprzewodowego połączenia smartfona i aplikacji Cramer Connect możesz w łatwy sposób monitorować stan robota oraz zarządzać harmonogramem koszenia. 

Cramer RM1000 zaoszczędzi Twój czas kosząc trawnik i ładując swój akumulator w sposób autonomiczny. To wszystko bez bieżącego nadzoru czy konieczności układania planu ładowania maszyny.

Cramer RM1000 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twojego otoczenia. Jest wyposażony w zintegrowany czujnik podnoszenia i przechylania, który inercyjnie zatrzymuje pracę ostrzy. Dzięki temu nie istnieje ryzyko jakiegokolwiek uszczerbku dla osób czy zwierząt, które znajdą się w zasięgu pracy urządzenia. Ponadto posiada czujnik uderzeniowy, który rozpoznaje przeszkody celem ich omijania.

 

 

Robot koszący

Cramer RM1000 to automatyczny robot koszący, który zajmuje się utrzymaniem trawnika do powierzchni 1000m2 przy nachyleniach powierzchni wynoszących do 35%. Jego cicha praca wynosząca zaledwie 57dB pozwala na działanie w dowolnym momencie dnia i nocy, bez obawy o zakłócanie spokoju w najbliższym sąsiedztwie.

 

 

Najlepszy wybór dla trawnika

Regulacja wysokości koszenia jest niezwykle prosta i oferuje zakres wysokości w przedziale od 20 mm do 60 mm, co pozwala wybrać idealny wygląd trawnika. Dzięki temu trawnik może być elegancki i nisko przystrzyżony lub dłuższy i bardziej naturalny.

 

 

Łatwe czyszczenie

Dzięki wysokiej klasie ochrony przed wodą IPX5 robot koszący jest znakomicie chroniony przed warunkami atmosferycznymi. Ponadto należy zwrócić uwagę na fakt, że może być czyszczony wodą pod ciśnieniem przy użyciu węża ogrodowego. To wszystko dzięki łatwo zdejmowalnej pokrywie.

 

 

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia

Oprócz wielu funkcji związanych z bezpieczeństwem użytkowania maszyny, seria RM posiada także zintegrowany system chroniący maszynę przed kradzieżą. Dzięki łączności GSM (2G/4G) robot cechuje się pozycjonowaniem GPS oraz strefą "Geofence", po opuszczeniu której zostanie zablokowany, uruchomi alarm oraz zaoferuje śledzenie na żywo swojego położenia za pośrednictwem aplikacji Cramer Connect.

 

Najważniejsze dane techniczne

 

 Maksymalny obszar pracy do 1000 m2

 Zalecany obszar pracy do 800 m2

 Zakres regulacji koszenia od 20 do 60 mm

 Maksymalne nachylenie terenu 35%

 Poziom hałasu 57 dB

 Komunikacja GSM 2G/4G (karta SIM w zestawie) 

INSTRUKCJA OBSŁUGI
Możesz otworzyć instrukcję obsługi Cramer RM1000 a później ją zapisać.
 

 

Zarządzaj robotem koszącym z dowolnego miejsca na Świecie!

 

Cramer Connect

Przejmij kontrolę nad swoimi produktami Cramer za pośrednictwem smartfona z aplikacją Cramer Connect. Uzyskaj dostęp do swoich produktów za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji mobilnej. Wszystko po to, aby łatwo sprawdzić aktualny status produktu i uzyskać dostęp do wszystkich istotnych informacji o produkcie.

 

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

 

Zaprojektowane i rozwijane w Szwecji

 

Automatyczne roboty koszące Cramer są zaprojektowane i rozwijane w naszym najnowocześniejszym ośrodku badawczo - rozwojowym w Jönköping w Szwecji. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów bada i opracowuje nowe technologie, które po przejściu szczegółowych testów są wdrażane bezpośrednio w naszych produktach. Wszystkie czynności poczynając od zaprojektowania każdego produktu, aż po przyjazne dla użytkownika oprogramowanie jest tworzone tylko przez markę Cramer i przez jej zespół złożony ze specjalistów w swojej dziedzinie. Szczegółowe testy każdego naszego nowego rozwiązania są wykonywane po to, aby upewnić się, że rozwiązania te spełniają standardy marki Cramer. Pomyślne przejście testów oznacza, że nowo opracowane rozwiązanie zaoferuje wyjątkową wydajność, trwałość i łatwość użytkowania.
 

 


 

Cramer - innowacyjność i realne korzyści

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Kosiarki automatyczne Cramer są wyposażone w liczne zintegrowane funkcje bezpieczeństwa zapewniające spokojne użytkowanie. W sytuacji zagrożenia ostrza tnące zatrzymują się, aby zminimalizować ryzyko urazu.

 

 

OBROTOWE OSTRZA

Seria robotów koszących RM jest wyposażona w 3 ostre jak brzytwa ostrza, które zapewniają wysoką wydajność cięcia. System tnący w sytuacji przypadkowego kontaktu z przedmiotami dokona obrotu ostrza.

 

 

APLIKACJA CRAMER CONNECT

Aplikacja zawiera pełne instrukcje konfiguracji i programowania kosiarki, a także bezpośrednią kontrolę nad harmonogramem koszenia, lokalizacją i wiele więcej. Można zarządzać wieloma robotami z jednego smartfona.

 

 

 

TWÓJ TRAWNIK, TWÓJ WYBÓR

Prosta regulacja wysokości koszenia oferuje zakres od 20 do 60 mm, co pozwala wybrać idealny wygląd trawnika. Wolisz gdy trawa trawa jest krótka i elegancka, lub dłuższa i naturalna, robot koszący Cramer wykona to zadanie.

 

 

ŁATWE CZYSZCZENIE

Wysoki stopień ochrony przed wodą IPX5 chroni przed deszczem oraz pozwala na mycie robota koszącego za pomocą węża ogrodowego. To znaczące ułatwienie tej podstawowej czynności eksploatacyjnej.

 

 

DOWOLNY ROZMIAR i KSZTAŁT

Dzięki szerokiej gamie modeli seria RM dopasuje się do różnej wielkości ogrodów, aż do powierzchni 2700 m2. Również skomplikowane kształty czy wąskie przejścia nie stanowią problemu dla prowadzenia robota..

 

 

 

EKSPERCKIE WSPARCIE

Gdyby zaistniała sytuacja w której potrzebna byłaby pomoc przy robocie koszącym, system obsługi posprzedażowej pozwoli punktowi dealerskiemu na zdalną diagnostykę problemu, a Ty nie musisz przyjeżdżać do serwisu.

 

 

INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE

Roboty serii RM rozpoznają deszcz czy przymrozek. Jeśli warunki koszenia nie są optymalne, robot automatycznie dostosuje harmonogram do czasu polepszenia pogody. Rozwiązanie to zapewni idealny wygląd trawnika.

 

 

 

 

 

Kategorie produktów Cramer

 

 

Roboty koszące do Twojego ogrodu

Robot do małego ogrodu z Bluetooth®

RM800 do 800 m2

Roboty z GPS na 12 lat bez dodatkowych opłat:

RM1000 do 1.000 m2

RM1500 do 1.5000 m2

RM2000 do 2.000 m2

RM2700 do 2.700 m2

Ważne informacje

Informacje prawne